دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
آيين افتتاح طرح ملي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي برگزار گرديد . 1395/11/25
آيين افتتاح طرح ملي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي برگزار گرديد .

امير بينايي در آيين افتتاح طرح ملي كنترل و كاهش آسيب هاي اجتماعي در سالن مديريت و بحران استانداري سمنان با تشبيه آسيب اجتماعي به ويروس اضافه كرد: در مقطع زماني كنوني آسيب هاي اجتماعي وجود دارد كه همه را اذيت مي كند و از توسعه جلوگيري مي كند.

وي تاكيد كرد: در ابتدا با شناسايي آسيب هاي اجتماعي و با كمك مسوول ها و با استفاده از برنامه مدون و جامع مي توان جامعه را از آسيب هاي اجتماعي نجات داد.

وي خاطرنشان كرد: آسيب هاي اجتماعي زيادي در جامعه وجود دارد اما نبايد با سياه نمايي ها جامعه را دچار بحران كرد و با عملكرد خوب و با اصلاح رفتار اجتماعي مي توان به جنگ با آسيب هاي اجتماعي رفت.

بينايي با اشاره به رونمايي از منشور حقوق شهروندي در دولت تدبير و اميد ادامه داد: بايد قدر اين سند جامع و كامل و فراگير را بدانيم و از آن براي رشد و توسعه جامعه و كاهش آسيب هاي اجتماعي استفاده كرد.

وي با بيان اين كه اين منشور بر اساس سه محور مردم با مردم، مردم با دولت و دولت و مردم تدوين شده است، ادامه داد: اگر منشور حقوق شهروندي عملياتي شود بسياري از مشكلات رفتاري برطرف مي شود.

وي گفت: با فرهنگسازي در جامعه و آموزش مهارت‌ها مي توان با آسيب‌ها مقابله كرد و در مسير نشاط اجتماعي و توسعه يافتگي حركت كرد كه دولت يازدهم اين مسير را فراهم كرده است.


تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal