دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان : مدیریت اجتماعی به مردم واگذار می‌شود 1397/02/25
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان : مدیریت اجتماعی به مردم واگذار می‌شود

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان ، در این جلسه امیر بینایی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با تاکید بر ضرورت ایجاد نشاط و شادابی گفت : ایجاد شورونشاط در جامعه یکی از اهداف اصلی دولت در چند سال اخیر است.

وی با بیان اینکه بهره‌گیری از ظرفیت مردم در این راستا باید در اولویت نخست مسئولان قرار گیرد خاطرنشان کرد: با مدیریت مردمی می‌توان بخش عمده‌ای از آسیب‌های اجتماعی در کشور را خنثی نمود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با اشاره به واگذاری مدیریت اجتماعی به مردم اظهار داشت : این امر از سوی استانداری سمنان به‌سرعت در حال پیگیری است.

امیر بینایی در ادامه با یادآوری اشرافیت و شناخت کافی مردم از آسیب‌های موجود در جامعه بیان داشت : شناختن آسیب‌ها گام اول برای رفع آن است و این امر نقش ویژه و اساسی مردم را در کاهش آسیب‌های اجتماعی پررنگ‌تر می‌کندو در این راستا راه‌اندازی شورای محله اسلامی در استان سمنان از مهم‌ترین طرح‌های مؤثر در تحقق این هدف می باشد .

وی با بیان اینکه تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز از اقشار مختلف مردمی و مؤثرین در محله‌های مختلف سمنان نیز می‌تواند در این بخش اثرگذار باشد ابراز داشت: اعتیاد، طلاق، بدحجابی و غیره از مهم‌ترین آسیب‌هایی است که جوانان امروز را به‌شدت مورد هدف قرار داده است

تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal