دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان :  شوراها حلقه ارتباطی بین حاکمیت و مردم هستند 1397/03/13
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان : شوراها حلقه ارتباطی بین حاکمیت و مردم هستند

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان ، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان با تاکید بر ضرورت همکاری دستگاههای اجرایی با شوراهای اسلامی گفت : بهره گیری از پناسیل و ظرفیت شوراهای اسلامی می تواند در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید بسیار کارگشا باشد.

امیر بینایی اظهار داشت : ارتقاء سطح امید اجتماعی، و ایجاد نشاط عمومی و مشارکت مردمی در بهبود وضع موجود از جمله اهدافی است که باید با همکاری نهادها و مشارکت شوراها با جدیت پیگیری شود.

  ایشان در ادامه با اشاره به وجود پدیده ی ناهنجار تکدی گری در سطح معابر شهری استان اظهار داشت : باید با همکاری شهرداری و دستگاههای متولی امر در خصوص رسیدن به استانی بدون متکدی که جزء شعارها و هدف گذاریهای استاندار محترم در سال 97 می باشد گامهای اساسی و بلندی برداریم .

وی در پایان با اشاره به تلاش مسئولان در جهت گسترش عدالت اجتماعی در جامعه ی اسلامی ایران بر ضرورت اهتمام همگانی در جهت فقر زدایی و رفع محرومیت از مناطق پایلوت در حوزه های مختلف بویژه در زمینه ارائه خدمات شهری مطلوب تاکید کرد و افزود آسیبهای اجتماعی در بستر کاهش عدالت، اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی افزایش می یابند که مسئولین باید توجه ویژه در این زمینه داشته باشند.

تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal