دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان: مدیریت اوقات فراغت مربوط به زمان ، مکان یا گروه خاصی  نیست و باید در طول سال و در شرایط مختلف برای آحاد مردم طرح ریزی شود . 1397/04/17
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان: مدیریت اوقات فراغت مربوط به زمان ، مکان یا گروه خاصی نیست و باید در طول سال و در شرایط مختلف برای آحاد مردم طرح ریزی شود .

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان در جلسه ی کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان که به ریاست دکتر ناجی ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور اعضای این کارگروه در محل سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد ، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با اشاره به تعریف و مفهوم اوقات فراغت بیان کرد : مدیریت اوقات فراغت نه به معنای پر کردن اوقات ، بلکه به مفهوم غنی سازی آن است که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار است .

ایشان مدیریت اوقات فراغت را محدود به زمان ، مکان و گروه خاصی نداست و تصریح کرد :مسئولان باید در طول سال و برای کلیه مردم برنامه ریزی نمایند تا اوقات فراغت آنان به مطلوب ترین شیوه سپری گردد .

بینایی گفت : با توجه به شکاف بوجود آمده بین نسل های مختلف، ضروری است تا برنامه های مدیریت اوقات فراغت از فرد محور به سمت و سوی خانواده محور و با هدف تحکیم بیان خانواده ، ارتقاء نشاط اجتماعی و مهارتها طراحی و اجرا گردد و در این راستا همه دستگاههای اجرایی باید در این مقوله ورود پیدا نموده و با در اختیار قراردادن کلیه امکانات و تجهیزات ، در غنی سازی اوقات فراغت تلاش نمایند .

بینایی همچنین عنوان نمودند: نظر به اهمیت و نقش روابط اجتماعی و فردی در توسعه، لازم است برنامه ریزان و مسئولین از تمام فرصتها در طول سال بویژه از فرصت طلایی سه ماه تابستان در ارتقاء سطح مهارت های فردی و ارتباطی و افزایش سطح مهارتهای فنی و حرفه ایی بهره برداری لازم را بعمل آورده و در این راستا از سالمندان و بانوان خانه دار غافل نمانند .

تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal