دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
تولید فیلم کوتاه با موضوع حقوق شهروندی با تهیه کنندگی  انجمن سینمای جوان و مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی 1398/05/15
تولید فیلم کوتاه با موضوع حقوق شهروندی با تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان و مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی

سعید خجسته فررئیسس انجمن سینمای جوان سمنان گفت: تولید فیلم های «حقوق شهروندی» که به جهت ترویج فرهنگ شهروندی توسط انجمن سینمای جوانان استان سمنان و با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان آغاز شده است، در جشنواره ای استانی با عنوان «جشنواره فیلم حقوق شهروندی» به رقابت خواهند پرداخت .

وی با اشاره به همکاری و حمایت مالی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، افزود: به منظور تاثیرگذاری بیشتر فیلم ها بر مخاطب، تصمیم برآن شد که ساخت فیلم های کوتاه با زبان طنز در اولویت قرار بگیرد تا علاوه بر تاثیرگذاری عمیق هنر بر روح انسان، از این هنر برای تعالی مسایل اجتماعی به دور از هر گونه سیاه‌نمایی بهره‌گیری شود.

خجسته فر، ضمن دعوت از فیلمسازان استان سمنان برای تولید فیلم کوتاه با موضوع حقوق شهروندی، گفت: حدود 10 فیلمنامه و 10 ایده فیلمنامه نیز در این موضوع ها در دفتر انجمن سینمای جوانان استان سمنان ثبت شده است و فیلمسازانی که برای ساخت آنها آمادگی داشته باشند می توانند با مراجعه به دفتر انجمن سینمای جوانان استان سمنان تا 20 مرداد 98 از حمایت‌های درنظر گرفته شده بهره مند شوند.

فیلم های کوتاه «برخورد» به کارگردانی یحیی علی وردی ، «بچه‌دزد» به کارگردانی سبحان میناوی، «ایستگاه» به کارگردانی یگانه الله بخش، «شناسنامه» به کارگردانی علی رضایی، «اون‌ور» به کارگردانی اسماعیل فتاحی و فیلم «مصائب رفیع» به کارگردانی علیرضا قزوینی نژاد، فیلم هایی هستند که در این زمینه در انجمن سینمای جوانان استان سمنان تا به حال تولید شده است و فیلم هایی دیگر نیز در حال ساخت است.

انجمن سینمای جوان استان سمنان فعالیت های متعددی در حوزه های هنری، فرهنگی و اجتماعی در سال های اخیر در دستور کار خود قرار داده است.

دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان پیش تر نیز از تولیدات پویانمایی، موشن گرافی، نمایش و سایر فعالیت های هنری در زمینه حقوق شهروندی و توجه به محله های آسیب پذیر حمایت های ویژه ای را انجام داده است .

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal