دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
جستجو
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با اشاره به وجود ده‌ها کاروانسرای قاجاری و قدیمی در میامی، گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های وسیع گردشگری برای توسعه اقتصادی است. 1398/10/24
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با اشاره به وجود ده‌ها کاروانسرای قاجاری و قدیمی در میامی، گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های وسیع گردشگری برای توسعه اقتصادی است.

امیر بینایی در کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت زنان و خانواده میامی به میزبانی فرمانداری شهرستان با اشاره به داشته های خوب میامی در حوزه گردشگری، بیان کرد: امروز گردشگری به عنوان یکی صنایع پول ساز محسوب می شود که میامی باید از ظرفیت های خود در این راه استفاده کند.

وی وجود کاروانسراهای قدیمی در میامی را یک ظرفیت بسیار خوب دانست و تاکید کرد: این شهرستان باید به قطب گردشگری تبدیل شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، با بیان اینکه مدیریت صحیح منابع و بکارگیری ظرفیت های فراوان شهرستان میامی راه توسعه اقتصادی این منطقه است، گفت: ساماندهی محله های قدیمی میامی می تواند در جذب گردشگران موثر باشد.

بینایی بیان کرد: بازسازی محله عمارت میامی باتوجه به وجود بافت قدیمی می تواند یک جاذبه گردشگری باشد.

وی همچنین با اشاره به ایجاد اشتغال از طریق گردشگری، تاکید کرد: ساماندهی محلات، جذب گردشگران و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی نیز بکاهد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان در خاتمه گفت: با توجه به ظرفیت‌های فراوان در بخش‌های مختلف میامی آینده روشنی در انتظار این شهرستان است.

تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور اجتماعي و فرهنگي كدپستي : 351479961    تلفن :  0232129203   و  0232129204  و 02333443493  و 02333448985 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal